Головна » 2018 » Лютий » 10 » Тиждень комісії
03:52
Тиждень комісії

З 5 по 9 лютого 2018 року в коледжі проходив тиждень комп’ютерних дисциплін за таким планом:

Дата

Назва заходу

Місце і час проведення

Відповідальні за проведення

5 лютого Понеділок

1. Радіогазета.

12:10

Паращук Є.Г.

2. Початок веб-квесту з інформатики для студентів 1 курсів

12:20

ауд. 19

Іваха О.П.

Іваха О.В.

3. Початок веб-квесту «Безпечний Інтернет»

12:30

ауд. 19

Іваха О.П.

 

6 лютого Вівторок

1. Радіогазета.

11.10

Паращук Є.Г.

2. Конкурс на кращого знавця дисципліни «Інформатика і комп’ютерна техніка»

15:10

ауд. 19

Іваха О.В.

Петін Г.В.

3. Вікторина з інформатики серед студентів першого курсу.

15:10

ауд. 19

Іваха О.П.

Іваха О.В.

7 лютого Середа

1. Радіогазета

11:10

Паращук Є.Г.

2. Конкурс на кращого знавця дисципліни «Інформаційні системи та технології в обліку»

16:00

Ауд. 20

Паращук Є.Г.

Мельник М.В.

8 лютого Четвер

1. Радіогазета

11:10

Паращук Є.Г.

2. Підведення підсумків веб-квесту «Безпечний Інтернет»

11:20

Іваха О.П.

3. Інтелектуально-розважальне шоу «Хто розумніший?»

15:10

Іваха О.П.

Петіна Л.Б.

9 лютого П’ятниця

1. Радіогазета.

11:10

Паращук Є.Г.

2. Підведення підсумків веб-квесту з інформатики для студентів 1 курсів

11:00

Іваха О.П.

3.  Підведення підсумків тижня комісії

 

 

Кожен день на великій перерві в ефірі звучала радіо газета, яку готувала Паращук Є.Г. На ній розкривалися плани на день та оголошувалися підсумки попередніх конкурсів.

Так у вівторок, 6 лютого, був проведений конкурс на кращого знавця навчальної дисципліни «інформатика та комп’ютерна техніка». Переможцями стали:

1 місце – Шевчук Олена (група Б-23)

2 місце – Петін Максим (група Б-21)

3 місце – Громович Олексій (група Б-21)

                Долованюк Алла (група Б-22)

 

 

 

 

 

В середу, 7 лютого, відбувся конкурс на найкращого знавця дисципліни «Інформаційні системи в бухгалтерському обліку», який провели викладачі Паращук Є.Г. та Мельник М.В.

Перемогу здобули:

1 місце – Нароган Настя (група Б-32)

                Некрасова Маша (група Б-31)

2 місце –  Шкільнюк Тетяна (група Б-31)

3 місце –  Годованець Аліна (група Б-33)

 

 

 

В четвер, 8 лютого відбулося інтелектуально-розважальне шоу «Хто розумніший?»

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 198 | Додав: ivaaleks | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar